Yürüyüş Yaparak Para Kazanmak  ( 6 Web Site)

Yürüyüş Yaparak Para Kazanmak
1.532

Yürüyüş Yaparak Para Kazanmak  

İnternet üzerinden para kazancı sağlayan uygulamalar son zamanlarda pandemi döneminin de olmasıyla beraber çokça tercih edilmeye başladı. Bunlar arasında en iyi fikirleri sizler için derledik. 

En iyi kazanç fikirleri arasında son zamanlarda tercih edilen birden fazla kazanç yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntemler sayesinde kazanç sağlamak isteyenler için para kazanma fikirleri çokça tercih edilmeye başlanmıştır. Özellikle yüksek kazanç sağlayan yöntemleri tercih eden birçok kişi bulunmaktadır. 

Yürüyüş yaparak para kazandıran uygulamalar hem sağlığınız açısından size birçok şey katacak özellikle evde oturmak teknolojinin de gelişmeye başlamasıyla beraber birçok kişi evde oturur hale geldi bu uygulamalar insanları yürüyüşe teşvik ederek onların sağlıklı bir bünyeye de sahip olmasını sağlamaktadır. Bu nedenle eğer fazla kilolarınızdan kurtulmak istiyorsanız siz de bu yöntemler sayesinde kazanç sağlayabilir ve kazançlarınızı belli bir birikim adedinden sonra çekebilirsiniz. 

Yürüyüş Yaparak Para Kazanmak
Yürüyüş Yaparak Para Kazanmak

     Achievement

Yürüyüş yaparak para kazandıran siteler arasında yer alan sitelerin başında özellikle son zamanlarda tercih edilen ve yüksek kazançlar sağlayan uygulamalar tercih edilmektedir. Bu uygulamalar arasında tercih edilen Achievement günümüzün en popüler uygulamaları arasında yerini almaya başlamıştır. Dünyanın farklı noktalarından milyonlarca kullanıcısı olan bu uygulama iyi para kazandıran fikirler arasında tercih edilmektedir. 

Achievement uygulaması tercih edilen egzersizlere bağlı olarak yürümenin de dahil olduğu aynı zamanda çeşitli egzersizler için size sunulan ve bu şekilde ödeme yapan bir mobil uygulamadır. Bu uygulama sayesinde hem yüzerek, bisiklete binerek, koşarak ya da herhangi bir sporu yaparak kolay bir şekilde para kazanma işlemini yapabilirsiniz. 

Uygulamada her türlü yaptığınız etkinlikleri Achievement uygulamasına girmeniz gerekmektedir. Burada yediğiniz yemekleri, uyuma ve uyanma saatlerinizi, kilo değişimlerinizi ve sosyal medyada hangi sitelere girdiğiniz zaman her bir işlem başına 6 puan alıyorsunuz eğer egzersizleri de girdiğiniz zaman bu egzersizler başına 80 puan alıyorsunuz. 

Bu işlemlerle beraber toplamda 10000 puan toplamanız gerekmektedir. Bu 10 bin puan 4 ayda toplanmaktadır. 10 bin puan topladıktan sonra ise 10 dolar kazanıyorsunuz bu 10 doları dilerseniz bankanıza çekebilirsiniz. Dilerseniz hayır kurumlarına da bağışlayabilirsiniz. 

Bu uygulama ile 1 yıl boyunca yaptığınız etkinlik ve egzersizler ile beraber 30 dolar civarında bir kazanç elde edebilirsiniz. Fakat bu miktarın az olduğunu da söyleyebiliriz. Ama sizi teşvik etmesi bakımından en iyi uygulamalar arasında yer almaktadır. 

     Lympo

Para kazandırma fikirleri arasında çokça tercih edilen bir diğer yürüyüş yaparak para kazandıran uygulamalar arasında ise Lympo yer almaktadır. Bu uygulamanın ilk sırada yer verdiğimiz uygulamadan farkı ise kripto para kazandıran bir uygulama olmasıdır. 

Lympo uygulaması da daha sık bir şekilde egzersiz yapmayı teşvik eden, bu işlem sonunda ise LYM kripto para kazandıran uygulamadır. Bu işlem ile beraber LYM kripto paraları hediye çeki aynı zamanda spor ürünlerinde yer alan indirim şeklinde kullanabilmektesiniz. Birçok alanda kolay bir şekilde egzersiz yapmanızı sağlayan bu uygulama Android ve iOS cihazlarda yer almaktadır. buralardan kolay bir şekilde indirebileceğiniz uygulama size egzersiz yapmanızı koşu yapmanızı ve benzeri egzersiz faaliyetlerini yapmanız için LYM kripto para vermektedir. 

     People Walker

People Walker uygulaması da yürüyüş arkadaşı bulma mantığı üzerine kurulu bir uygulamadır. Fakat ülkemizde kullanım açısından tercih edilmesi çok zordur. People Walker uygulaması kullanan ve bu faaliyeti yapan bir üye kişiyle birlikte yürüyüş yaptığınız süre boyunca puan kazanmaktasınız. Aynı zamanda uygulamaya üye olurken küçük bir kazanç ödüyorsunuz şu sıralar Amerika’da yer alan uygulama yakın zamanda diğer ülkelere de gelmesi beklenmektedir. 

     Sweatcoin

Diğer bir uygulama olarak sunulan uygulamalar arasında yer alan Sweatcoin uygulaması da adında yer alan “coin” ifadesine de bakacak olursak kripto para ile ödeme yapılan bir uygulamadır. Uygulamanın mantığı olarak günlük olarak 5000 adıma karşılık 5 sweatcoin kazanmaktasınız. Aynı zamanda bu işlemin sonu da ise Sonunda toplamış olduğunuz kripto paralara karşılık 1000 dolar kazanmaktasınız tabi bu uygulama için 18 ay ve daha fazlası bir süre gerekmektedir. Özellikle son zamanlarda dolarında fiyat dengesine bakacak olursak bu uygulama sayesinde yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. 

     Higi

Yürüyüş yaparak para kazandıran uygulamalar arasında bir diğer en güzel fikirler bakımından tercih edilen uygulama da Higi uygulamasıdır. Higi uygulamasının ABD genelinde yer alan eczanelerde ölçüm istasyonları bulunmaktadır. Burada vücut yağı, kilo, tansiyon gibi ölçümler yapılan bu istasyonlarda ölçümler yaptığınız sürece puan kazanabiliyor sonra bu puanları paraya da çevirebiliyorsunuz. Bu uygulama şu an da global pazarda bulunmamaktadır. 

     FitFetti

Bu uygulamada yer alan kariyer fikirlerine bakacak olursak bir sponsor bulma uygulaması bu uygulama sayesinde arkadaşlarınız, patronunuz, sevgiliniz ya da eşiniz herhangi kimse sizin daha fazla yürümeniz ve spor yapmanız için sizi bu uygulama üzerinden teşvik etmektedir. Apple kullanıcılarına yani iOs’a özgü olan bu uygulama sayesinde arkadaşınız 10 kilometre yürüdüğü zaman ona 10 dolar hediye edebiliyorsunuz. Birçok amaçla kullanımı sağlanan uygulamanın yüksek miktarda iş fikirleri açısından önemli kazançları bulunmaktadır. Tamamen spor yapmaya teşvik amaçlı kullanılan uygulamalardan birisidir. 

     MapMyFitness

Para kazandıran uygulamalar arasında yer alan uygulamalar arasında tercih edilen ve çokça kazanç sağlayan bir diğer uygulama da MapMyFitness uygulamasıdır. Bu uygulama da daha çok günlük olarak görev verilmektedir. Bu uygulamada özellikle sabah saatlerine odaklanan bir spor yapmanızı sağlamaktadır. Para kazandırmayan bu uygulama da sadece hediye çekleri alabiliyorsunuz. Ödüllü iş fikirleri ile beraber bu hediye çekleri sayesinde Under Armour firması üzerinden alışveriş de yapabilirsiniz. 

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.