Yemeksepeti Bayilik Veriyor Mu

Yemeksepeti Bayilik Veriyor Mu
36

Yemeksepeti Bayilik Veriyor Mu

Türkiye’nin en büyük online yemek adresi olan yemek sepeti markasının bayiliği alınabilir mi? Bu konu hakkında detayları sizlere aktarıyoruz.

Yemek sepeti bayilik veriyor mu? Yemek sepeti, paket servis siparişi verilen uygulamalardan bir tanesidir. İnternet üzerinde restoranlar arasında iletişim sağlamaktadır. Yemek siparişi vermek isteyenler tek tıkla bu uygulamadan yararlanabiliyor. Yemek sepeti aracılığı ile menülere ulaşabilir ve istediğiniz yemeği satın alabilirsiniz. Türkiye’nin önde gelen yemek platformlarından biri olmayı başaran Yemek sepeti, Türkiye’nin pek çok noktasında hizmet veriyor.

Banabi aracılığı üzerinden bayilik hizmeti veren Türkiye genelinde taleplere cevap veriyor. Birçok firma ile birlikte çalışan sistemin kullanımı da oldukça pratiktir. 

Türkiye Geneli Bayilik Var Mı?

Banabi üzerinden üyelik hizmeti veren Yemek Sepeti Türkiye’nin en büyük ve en güvenilir uygulamaları arasındadır. Banabi şartlarını yerine getirerek üyelik elde edebilirsiniz. Peki, yemek sepeti illere bayilik veriyor mu?

Firmaların bayilik için en çok merak ettiği markaların başında Yemek Sepeti geliyor. Sizde belirli şartları yerine getirerek başvuru işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Banabi ile satış yapmak isterseniz, başvuru sürecini tamamlamanız gerekir. Yemek sepeti tarafından oluşturulan Banabi başvurusu internet üzerinden yapılabiliyor. Başvurunuzu bizzat ya da e posta üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuz onaylanması durumunda sisteme katılım gerçekleştirebilirsiniz.

Yemek sepetinin resmi adresinde Banabi başvurusu için herhangi bir form yer almıyor. Formu bulmak için internet üzerinde araştırma yapmanız gerekiyor. Formda bilgileri doğru şekilde doldurmanız son derece önemlidir. 

Yemeksepeti Bayilik Veriyor Mu
Yemeksepeti Bayilik Veriyor Mu

Banabi Nedir?

Banabi markası Yemeksepetine aittir. Banabi müşteri ihtiyaçlarını göz önünde tutularak 2019 yılında kuruldu. Online market uygulaması Banabi ihtiyacınız olan her ürüne ulaşabilmenizi sağlıyor. İnternet üzerinden sipariş veren kullanıcılara çok kısa bir sürede paket teslimatı yapan Banabi her geçen gün daha da büyüyor. Online sipariş alanında adından söz ettiren Yemek Sepeti, Banabi uygulaması ile market alışverişlerinde de ihtiyaçlarınıza çözüm sunuyor. Özellikle Pandemi döneminde bu hizmetlere olan talep daha da artmıştır. Normal marketlerin internet üzerinden teslimat sürelerinin uzun olması Banabi gibi uygulamaların tercih edilmesine neden oldu.

Banabi Avantajları Nelerdir?

Banabi, hızlı teslimatı ve çeşitli kampanyaları ile öne çıkıyor. Ayrıca ‘Yemek Sepeti’ kullanan kişiler ekstra bir uygulama kullanmasına da gerek yoktur.

Banabi Bayiliği Alarak Aylık Ne Kadar Kazanırım?

Banabi bayiliği aldıktan sonra iki yıl içerisinde yatırımların amorti edileceği söyleniyor. Bu durum marketin işleyişine göre değişiklik gösterebilir. Banabi uygulaması üzerinde;

 • Genel olarak bayi günce ortalama 100 sipariş alır.
 • Sipariş başı %15 kar elde edersiniz.
 • Sepet tutarı 30- 40 TL arasında değişim gösterir.
 • Hafta sonu ve bayram zamanında daha fazla komisyon kazanırsınız.

Banabi bayiliği aldıktan sonra hemen kazanmaya başlayabilirsiniz. Bayiliğin nerede olacağı önemli bir konudur. Lokasyon durumuna göre kazanç değişebilir.

Yemeksepeti Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

Yemek sepeti başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak süreci hızlandırabilirsiniz. Formda girilmesi gereken bilgiler;

 • Ad ve Soyadı,
 • Lokasyon bilgisi,
 • Yatırılacak sermaye miktarı,
 • Firmanın hedeflediği kar miktarı,
 • Başvuran kişinin market alışverişi konusunda deneyimi,
 • Daha önce yapılan girişimler,
 • Depo alanı durumu,
 • Market ürünlerini temin etmek için sahip olduğunuz sermaye miktarınızı belirtmeniz gerekir.

Yemek Sepeti Bayilik Ücreti Ne Kadar?

Yemek sepeti bayilik ücretini karşıladığınız zaman hemen hizmet vermeye başlayabilirsiniz. Bayilik ücreti yapılan anlaşma doğrultusunda belirlenir. Bayilik başvurunuz onaylandığı zaman tüm giderleri karşılayacak gücünüzün olması gerekir. Ücret konusunda net bilgi için iletişim kurmanız gerekir.

Gerekli sermayeye sahip değilseniz bayilik başvurularınız onaylanmayacaktır. Türkiye’nin en büyük online yemek adreslerinden biri olan yemek sepeti şimdi Banabi ile market alışverişlerinizin de tamamlanmasını sağlıyor. Gerekli şartları taşımıyorsanız mutlaka şartlara özen göstermeniz gerekir. Yemek sepetinin en çok önem konuların başında müşteri memnuniyeti geliyor. Müşterilerinizin hizmetlerinizden olumlu bir izlenimde bulunması bayilik başvurunuzun olumlu sonuçlanmasını sağlayacaktır. Son derece karlı bir iş olan yemek sepeti bayilik hizmeti için Banabi ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Talepleriniz sonrasında en kısa sürede marka tarafından olumlu ya da olumsuz olarak geri dönüş yapılacaktır. Başvurularınız kabul gördüğü zaman firma içi eğitimlere katılırsınız. Eğitimde yapmanız gereken tüm detayları kolayca öğrenebilirsiniz. Yüksek kar getiren bu işi yapmak için hemen başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.