Video İzleyerek Para Kazanmak

200

Video İzleyerek Para Kazanmak

Son zamanların en fazla ilgi alanı haline gelen video izleyerek para kazanmak konusunda çok fazla merak edilen noktalar bulunmaktadır.

Video izleyerek para kazanmak ek gelir yapmak isteyenler için son derece önemli bir yere sahip olup pek çok kişi tarafından talep edilmektedir. Teknolojinin gelişmesi ile internet kullanımda büyük oranda artış bulunmaktadır. Her zaman ek gelir elde etmek için en uygun sistemlerden biri olarak tercihlerin ilk sırasında gelmektedir.

Reklam İzleyerek Kazanç Elde Etmek

Dünyanın pek çok yerinde kendi markasını tanıtmak için reklam veren işletmeler bulunmaktadır. Bu işletmeler reklamlarının daha büyük kitlelere ulaşması için reklamlar vermekte ve bunların gösterimi için para vererek tüketicileri yönlendirmektedir. Reklam izletme siteleri aracılığı ile video izleyerek kazanç elde etmek mümkün olacaktır. Ne kadar çok kişi reklam izlerse o kadar çok kar elde ederim diyen işletmeler bu neden ile karlarını paylaşmaktadırlar. Evde, iş yerinde, yolda, arkadaşlarınız ile sohbet arasında her yerde video izleyerek para kazanmak her zaman çok daha cazip gelmektedir. Son derece basit işlemlerden geçen bu durum bütçeye katkı sağlarken zaman içinde keyif verecektir. Hem siz hem de video izleyen karlı çıkacaktır.

Reklam İzleyerek Para Kazanılabilir Mi?

Reklam izleyerek para kazanmak isteyenler belli aşamalar sonrasında istediklerini alabileceklerdir. Bu aşamalar doğrultusunda ilerlenmesi durumunda istenilen kazançtan daha fazlasını elde etmek mümkün olacaktır. Reklam ve video izleyerek nasıl para kazanılır sorusu en fazla cevap arayan soruların başında gelmektedir. Genel olarak ilgili internet sitelerinde ve uygulamalarında aşamalar aynı olmaktadır. Bu aşamalar şunlardır;

 • İlk önce siteye giriş yapılır ya da uygulama indirilir,
 • Kayıt formu doldurulur,
 • Daha sonra gerekli olan alanlar ve kişisel bilgiler eklenir,
 • Gün içerisinde geri bildirim ile birlikte reklam gönderilir,
 • Reklamlar izlenildikçe küçük oranlarda bakiyeler hesaba eklenir,
 • Belirlenen bir alt limit geçildikten sonra ödemeler farklı şekillerde hesaba çekmektedir,

Yukarıda yazılan işlemler sonrasında reklam ve video izleyerek para kazanmak mümkün olacaktır. İnternet üzerinden para kazanmak için son derece ideal olan bu sistem sayesinde çok daha fazla kazançlar elde edilmektedir.

Reklam İzleyerek Para Kazandıran Siteler ve Uygulamalar

Reklam ve video izleyerek para kazandıran pek çok farklı alanlarda siteler ya da uygulamalar bulunmaktadır. Ancak bu site ve uygulamaların güvenilir olduğuna emin olunarak tercih edilmelidir. Aksi durumda tüm emekler boşa gider ve kesinlikle istenilen kazancı elde etmek mümkün olmaz. Son yılların en fazla talep gören site ve uygulamaları şunlardır;

 • Swagbucks; Film ve reklam izlemenin de içinde olduğu çevrimiçi yapılan farklı etkinlikler adına ödeme yapan en popüler sitelerin başında gelmektedir. Bu alanda en fazla üyeye sahip olan sitede ödeme için farklı alternatifler sunmaktadır.
 • Nielsen Digital Voice; Nielsen Şirketi’ne ait olan bir hizmet olup izleyicilerin izleme alışkanlıklarını öğrenmek amacınsa hizmet vermektedir. Platformda yer alan reklamları ve dizileri izledikten yorum yaparak para kazandırmaktadır.
 • Viggle; Cep telefonuna indirilen bir uygulama olmaktadır. Reklam izleyerek para kazandıran uygulama açılış ekranına widget olarak eklenebilen bir uygulamadır. Bu uygulama ile düzenli gelir elde edilebilir.
 • Perk TV; Uygulamada çevrimiçi TV programlarını ve reklamlarını izleyerek para kazanmayı sağlayan bir platform olmaktadır. Son zamanlarda ciddi oranda bir üye kaydı almış olup bu alanda çok fazla bir popülerliğe sahip olmaktadır. Perk TV de ödemeler genel olarak hediye çekleri olarak tercih edilmektedir.
 • App Trailers; Burada reklamları ve film fragmanlarını izleyerek puan toplanmaktadır. Düzeli olarak değişen puanlar ay sonunda paraya dönüştürülmektedir. Marketler için hediye çekleri ile paralar çekilmektedir.
 • Successbux; Üyelere reklam izlemeleri ve dinlemeleri adına ödeme yapan bir web sitesi olan Successbux da internet üzerinden gezinerek dahi para kazandırmaktadır. Son dönemlerin en güvenilir platformları arasında yer alan siteyi ülkemizde çok yoğun bir şekilde kullanılmaktadır.
 • You- Cubez; Doğrudan video reklamları izleyerek para kazanmanın mümkün olduğu bir platform olan You- Cubez uygulamasıyla para kazanmak çok düşük reklam bedelleri sağlasa da alternatif olarak kullanılmaktadır. Üyelik kaydını birkaç dakika içinde tamamlanması ile ilgi alanları seçilir ve reklamlar bu ilgi alanlarına gönderilmektedir.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.