Telefonunda Para Kazanma Yolları

30

Telefonunda Para Kazanma Yolları

Telefonunda para kazanma yolları nelerdir? Bu makalede istediğiniz bilgileri bulabilirsiniz.

1.Ebates

Ebates uygulaması ile sadece elinizdeki cep telefonunuzla kullanarak ekonomik gelir elde edebilirsiniz. Birçok uygulama olduğu gibi Ebates de bu uygulamalar arasındadır. Önce uygulamayı indirmelisiniz. Sadece uygulama indirmekle kalmadan,  sürekli alışveriş yapacağınız bir platformdur. Bu şekilde ek gelir veriliyor. Mesela uygulamada 200 TL bir ürün aldığınızda bu uyulama 40 TL hediye verir. Bu şekilde bu hediyeleri diğer mağazalarda kullanabilirsiniz.

2.Ibotta

Ibotta uygulaması da Ebates uygulamasıyla neredeyse aynı mantıkla kullanılır. Tabi küçük bir fark var.  Bu uyulama da bazı mekanlara giderek orada fotoğraf çekmeniz gerekiyor. Böylece çektiğiniz fotoğraf ile ek gelir sağlayabiliyorsunuz. Minimum verdikleri ödeme 10 dolar civarındadır.

3.Swagbucks

Hiç düşünmeden söylüyorum en fazla indirme özelliğine sahip olan Swagbucks  uygulamasıdır. Bu uygulamayı indirip profil oluşturuyorsunuz. Böylece anket doldurarak, uygulama indirerek veya anket doldurarak para kazanabiliyorsunuz. En önemlisi de video izleyerek ya da web sitelerine bakarak da para kazanabiliyorsunuz. Uygulama yöneticisi bu zamana kadar 380 milyon dolar ile ödeme yaptığını duyurdu.

4.Pact

En ilginç kazanç sağlayan uygulama ise Pact uygulamasıdır. Pact uygulamasının başında fitness ile sağlık gelmektedir. Kilo vermek için sizden boy-kilo isteniyor yani vücut kitle endeksinizi isteniyor ve bu şekilde size hedef belirletiyorlar. Bu hedefe ulaşabilmeniz için yemek veya finess yerleri öneriyorlar. Bu yerlere gittiğiniz zaman GPS ile konumunuzu belirleyip ödeme yapıyorlar. Mesele önerilen yemekleri siz hazırladıktan sonra fotoğrafını çekerek de kazanç sağlayabilirsiniz. Bugüne kadar 5 milyon kişi kullanıyor.

5.Sweatcoin

Açıkçası tuhafımıza giden uygulama ise Sweatcoin uygulamasıdır. Yürüyerek para kazanmak özellikle yürümeyi sevenler için tam keyif alabilecekleri bir uygulamadır. Hem spor yapmış olursunuz hem para kazanmış olursunuz. Kaçınılmaz bir uygulama diyebilirim size. Uygulamada bin adım bir tane sweatcoine denk geliyor. Aldığınız parayla hediye çeklerine dönüştürüp kullanabilirsiniz.

6.Google Ödüllü Anketler

İngilizce çevirisi GOR olarak söylenen Google’nin kendi uygulaması diye bilinmektedir. Bu uygulama da 3 veya 4 soru sizlere söylüyorlar. Sizler bu anketi doldurarak para kazanabiliyorsunuz.  Bu parayla marketlerde alışveriş yapabiliyorsunuz. Her gün anket yok 4 günde bir anket doldurmanızı istiyorlar. Yaklaşık ödeme tutarı 1 dolardır.

7.Gıgwalk     

Para kazandırma uygulamasından bir tanesi de Gıgwalk uygulaması olarak bilinir. Bu da sizden istenilen her şeyi yapmanız lazım. Mesela bir konum verebilir veya evin yakınında cafe veya çay bahçesine gidip  bir şeyler yiyip fotoğraf çekmenizi isteyebilir. Bu ile beraber video izlemenizi ya da anket doldurmanızı isteyebilir. En az ödeme tutarı ise 100 dolardır. Ödemeyi  online ile gerçekleştirmektedir.

8.Letgo

Herkesin çok duyduğu ve bildiği bir uygulamadır. Hepimizin bildiği gibi ikinci el eşyaların alıp veya satmak için kullanan bir platformdur. Genellikle satmak istediğiniz ikinci el eşyaları ya da ihtiyacınız olmayan şeyleri satıp kazanç elde edebilirsiniz. Her gün sık sık eşyaların rahatlıkla satılabildiği bir uygulamadır. Bu uygulama dünyada Türkiye ilk sırada yer alıyor. Sadece yapmanız gereken uygulamayı indirmektir.

9.Whaff Rewards

Nakit para elde etmek için en iyi uygulamalardır. Onlarca yöntem ve yol vardır. En çok oyun indirme de kullanılır. Bu uygulamada oyun oynayarak belli seviyelere ulaşmanızı isteniyor. Örneğin giriş yaptığınız uygulamada size bu oyunda 4’üncü seviyesine gelmenizi isteniyor. Bunun başarılı bir şekilde gerçekleştirdikten sonra uygulama bir dolara yakın ödeme yapıyor. Ödeme anında hiçbir şekilde sıkıntı yaşamayan mükemmel bir platformdur.

10.Easyshıft

Easyshıft uygulaması fotoğrafları çekerek, yapılan ürün videoları hakkında yorum yaparak veya stok anını kontrol ederek kazanç sağlayabilirsiniz. Yaptığınız her işlem için 1 dolara yakın ödeme yapılıyor. Ödeme şekli 20 doları geçince kendiniz ödeme için talep ediyorsunuz.  Ödeme almak ise onlarca yol bulunmaktadır.

12.Sosyal Medya

Sosyal medyada para kazanma yolları içinde en fazla önerdiğimiz yöntemlerden biridir. Birçok kişinin elinde telefonunu bırakmama nedeni sosyal medyadır. Genellikle Instagram, Facebook veya Twitter hesapları kullanarak ve çekici şeyler paylaşarak sayfanızı büyütebilirsiniz. İnsanlar günümüzde profil, grup veya sayfa her zaman reklam yapıp para kazanabilirsiniz. Özellikle takipçi kitlesiyle de kazanç sağlayabilirsiniz.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.