Sürat Kargo Bayilik Şartları ve Başvuru

Sürat Kargo Bayilik Şartları ve Başvuru
7

Sürat Kargo Bayilik Şartları ve Başvuru

Sürat Kargo bayilik desteği alarak sizde kazanmak ister misiniz? Sürat Kargo bayilik şartları ve ücretleri hakkında detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Sürat kargo bayilik şartları nelerdir? Türkiye’nin en büyük kargo firmaları arasında yerini almayı başaran Sürat Kargo Türkiye’nin her yerine ürünleri başarılı bir şekilde gönderiyor. Sürat Kargo, kendi işini kurmak isteyen girişimcilere destek veriyor. Sürat Kargo’nun bayilik şartlarını öğrenmek için yazımızı detaylı bir şekilde okuyabilirsiniz. Lojistik ve taşımacılıkta önde gelen markalar arasında yerini almayı başaran Sürat kargo her geçen gün büyümeye devam ediyor. 2003 yılında kurulan kargo şirketi yüzlerce şubesi üzerinden hizmet veriyor. Sürat kargonun diğer kargolara göre daha ucuz olması ilgi görmesine neden oluyor. 2003 Yılında Kaynak Holding tarafından kurulan Sürat Kargo, 2015’te TMSF idaresine geçmiştir. 

Kargo Firması Nasıl Kurulur?

E ticaret dünyasının daha da büyümesi kargo şirketlerine olan talebinde artmasına neden oldu. Günümüzde en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerin başında ise kargo hizmetleri geliyor. Kargo şirketlerine artan talep nedeniyle bayilik desteği de merak ediliyor. Türkiye’de kargo hizmeti veren az sayıda işletme bulunuyor. 

Yeni bir iş açmak isteyenler bayilik sistemini tercih ediyor. Kazancı yüksek işler arasında yer alan kargo bayiliği açmak istiyorsanız mutlaka detaylı araştırma yapmalısınız. Kargo bayiliği almak için ilk olarak bulunduğunuz bölgenin teslimat sürelerini belirlemelisiniz. Teslimatta aksaklık yaşanması durumunda bölgede kargo hizmetlerinin düşük olduğunuz görebilirsiniz. Kargo bayiliği almak için KOSGEB kredilerinden de yararlanabilirsiniz. 

Sürat Kargo Bayilik Şartları ve Başvuru
Sürat Kargo Bayilik Şartları ve Başvuru

Sürat Kargo Bayilik Şartları Nelerdir?

Bayilik açtığınız zaman mekanın iç ve dış tasarımı Sürat Kargo şirketi tarafından düzenlenir. Sürat kargo herhangi bir isim hakkı talep etmez. Sürat kargo şubesi açma bedeli ise 70 bin TL ile 80 bin TL arasında değişim gösterir. Bir ay içerisinde şube faaliyete geçmektedir. Firma açacağınız şubeye personel desteği de şirket tarafından verilir. Kargo şirketlerinin tamamı bayilik ve acentelik hizmeti gerçekleştirmektedir.

Sürat Kargo Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sürat Kargo bayilik başvurusunda bulunan girişimcilerin en az 100.000 TL sermayeye sahip olması gerekiyor. Bu alanda sektör tecrübenizin olması gerekir. İlk defa bu işi yapacak kişilere bayilik verilmemektedir. Şartları taşıyan girişimciler ise gönderi başına ücret ile çalışır.

  • Sürat Kargo başvuru süreci yani gerçek veya tüzel kişi başvurusu ile başlar.
  • Daha sonra başvuru değerlendirilir.
  • Açılacak şubenin planlamasını yapılır.
  • Şube açılışı sırasında reklam ve personel desteği verilir.

Bu uygulamalardan sonra bayiliğinizi kolayca açabilirsiniz. Sürat Kargo, Türkiye her yerinde verdiği acenteler üzerinden faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürüyor. Sürat Kargo bayilik desteğinden yararlanmak için size en yakın bölge müdürlüğüyle iletişime geçmelisiniz.

Sürat Kargo Bayilik Ne Kadar Kazandırır? 2021

Kargo şirketleri teslimat bedellerinden çok iyi paralar elde edebiliyor. Kargonun ağırlığı ve boyutu bedellerin değişmesine neden oluyor. Hızlı bir şekilde ürün gönderirseniz kar marjı yükselecektir.  

  • Bayiler gönderilerden ücret alır.
  • Kargo gönderilerinden komisyon alınır. Şubelere verilen komisyon oran %30’dur.
  • Şubede en az 100 gönderi hedef alınır.
  • Şubedeki toplam cironun %30’u bayiyi açan kişilere verilir.
Sürat Kargo Bayi Destekleri

Sürat Kargo bayileri, yüksek giderlere sahip değildir. Ayrıca firma her konuda gerekli desteği vermektedir.

  • Sürat Kargo, personellerine eğitim desteği sunar. Tüm personeller firma tarafından eğitime tabi tutulur.
  • Sürat Kargo kendi bayiliklerine ilk üç ay boyunca, benzin, araç ve personel desteği verir.

Sürat Kargo Bayisi Nasıl Çalışır?

Bayinizi açtıktan sonra, bayiye bağlı araç çalışmaya başlar. Bu araç, bayiye gelen gönderileri merkez bölgeye bırakır. Merkeze gelen diğer gönderiler başka araçla nakledilir. E ticaret siteniz ve pazaryeri mağazalarınızdan gelen siparişleri dilerseniz kargo entegrasyonumuzu kullanarak tek tuşla yönetebilirsiniz. Kargo entegrasyonu sayesinde şubeniz üzerinde yapılan işlemler, yazlım tarafından otomatik olarak tamamlanır. Yazılım firmasından yazdıracağınız, bu uygulama sizlere büyük bir kolaylık sunar. Oluşturulan kargo gönderi kodu, kargolarınız teslim alındığında yazılım tarafından takip edilecektir.

Kargo entegrasyonu sayesinde gönderilerinizi kolayca müşterilerinize ulaştırabilirsiniz. Sürat Kargo geliştirdiği teknolojiler ve sunduğu hizmetlerle her geçen büyümeye devam ediyor. Hayatı kolaylaştıran teknolojileri ve yakından takip eden Sürat Kargo Türkiye’nin her yerinde taşımacılık hizmetlerini sunabiliyor.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.