Kütahya Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu  

Kütahya Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu  
273

Kütahya Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu  

Kütahya halkına büyük hizmeti vermeye başlayan şehir hastanesi personel eksikliği için şehir halkından tamamlayacaktır. Kütahya Şehir Hastanesi iş ilanları ve iş başvuru formu ile sizlerde başvuruda bulunabilirsiniz. 

Kütahya Şehir Hastanesi iş ilanları ve iş başvuru formu ulaşabilmek için Sağlık Bakanlığı’nın resmi internet sayfasından ulaşabilirsiniz. Devletin Ege bölgesi halkına önemli hizmetler vermeye devam etmektedir. Hem halkına sağlık alanından en modern ve en büyük hastaneyi hizmeti devreye sokmuştur. Hem de halkında tecrübeli ve işsiz olan gençlere iş imkânı sağlamaktadır. Tüm branşları bünyesinde buluşturan şehir hastanesi şehir halkına hizmet verdiği gibi hem ülke vatandaşlarına hem de yurt dışından gelen hastalara da hizmet verecektir.

 171 bin metrekarelik bir alana sahip olan şehir hastanesinde 610 yatak kapasitesi ve 177 oda bulunmaktadır. Geniş bir otoparka sahip olan hastane, hasta akınlarının otopark sorunu yaşamadan kolay bir şekilde ulaşım sağlanmaktadır. Ülkenin önde gelen değerli ve branşında uzman hekimler kendi branşlarındaki hastalara sağlık hizmeti vermek için görevine başlamıştır. Dünya standartlarında hazırlanarak ileri teknolojik cihazlar ve son model tıbbi araçlarla hizmet vermektedir.

Ülkenin büyük hastanelerinden biri olan Kütahya Şehir Hastanesi personel alım ilanları için Sağlık Bakanlığı resmi internet sayfasından ulaşabilirsiniz. Kendi alanınızda personel alımları ilanlarını takip ederek başvuruda bulunabilirsiniz. 

Kütahya Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu  
Kütahya Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Kütahya Şehir Hastanesi Personel Alımı  

Kütahya şehir hastanesi bölge halkının sağlık alanındaki ihtiyacını karşılamak için hem hekim hem de birçok personel çalışmaktadır. Eksik personel ihtiyacını hem Sağlık Bakanlığı hem de İŞKUR kendi internet sayfalarından paylaşımlarda bulunmaktadır. Internet imkânı olmayanlar için Kütahya Şehir Hastanesi personel ihtiyacı için İŞKUR bürolarına giderek başvuruda bulunabilirler. Birçok alanda alınacak olan personellerin başında; anestezi uzmanı, acil tıp teknisyeni, ATT, fizyoterapist, özel güvenlik görevlisi, hasta kabul elemanı, tıbbi sekreter pozisyonları gelir. Aranan özellikleri arasında en az lise mezunu, tecrübeli ya da tecrübesiz, bay ya da bayan adayların başvuruları kabul edilecektir. 

Her branşın kendi alanında tecrübeli olması şart olmaktadır. Örneğin anestezi uzmanının diploma ve tecrübeli olması şartı vardır. Diğer bir örnek ise lise mezunu olması gerekli ölçülere sahip (boy, kilo gibi) olması koşulu ile silahlı ya da silahsız bay güvenlik görevlisi başvurularda dikkat edilecek hususlardır. Başvurularda eksik olan kadrolar için alımlar yapılacaktır. Kapanan hastanelerin kendi bünyesindeki personellerinden sonra eksik olan kadrolara yerleştirilecektir. Başvurular çoğunlukla İŞKUR il veya ilçe müdürlüklerinden yapılmaktadır. Başvurular insan kaynakları tarafından incelenip değerlendirmeye alınacaktır. Kütahya Şehir Hastanesi insan kaynakları bölümünde başvuruda bulunulmuyor. İş başvuru formu da yoktur. Ayrıca şehir hastanesinde birkaç firma hizmet vermektedir. Dilerseniz bu firmalara da şehir hastanesinde çalışmak için başvuruda bulunabilirsiniz.

Kütahya Şehir Hastanesi İş Başvurusu    

Eksik personel ihtiyacını karşılayacak olan Kütahya Şehir Hastanesi iş başvurusu için hem tıbbi alanda hem de diğer alanda personeller alacaktır. Tüm bu ilanlar için kurumların kendi internet sayfalarından, Sağlık Bakanlığı ve İŞKUR resmi internet sayfasından takip edebilirsiniz. Internet sayfası üzerinden çok daha kolay ve hızlı bir şekilde başvuru yapıldığı gibi İŞKUR’un il ve ilçe müdürlüklerinden de başvuruda bulunabilirsiniz. Aranan özelliklere sahip olan iş başvurularında insan kaynakları tarafından değerlendirilmektedir. 

Ülkemizde en büyük hizmet sağlık alanında yapılmıştır. Birçok büyük şehirde şehir hastaneleri kurularak halkın tüm ihtiyacını karşılanacak olan ekip ve ekipmanlar kullanılmaktadır. Kütahya şehir hastanesi de dünyadaki hastanelerinden biri haline gelmiştir. En iyi sağlık hizmeti sunularak hekimlerin tümü branşından uzman olan, güler yüzlü ve insan haklarına saygılı bir hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Hastanenin yoğun bakım yatak sayısı 79, ameliyathane sayısı 20 olarak belirlenmiş ve maksimum düzeyde başarılar elde etme hedefindedir. 

Açık kadro ve pozisyonlarda verilen iş ilanlarında temizlik firmalarına başvurarak şehir hastanesinde görev alabilirsiniz. Ayrıca, otopark görevlisi, bahçe bakım personelleri, ilaçlama personeli, aşçı, depo personeli, güvenlik görevlisi gibi çok sayıda personele ihtiyaç duyulmaktadır. Kütahya Şehir Hastanesi iş başvuru formu için başvuru şartlarını ve başvuru tarihlerini takip etmelisiniz. Belirlenen açık kadrolarda yerinizi almak için güncel ilanları takip etmeli vakit kaybetmeden başvuruda bulunmalısınız. Dilerseniz İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerinde şehir hastanesinde açık pozisyon olması haline görev almak için bir form doldurabilirsiniz. İnsan kaynakları ihtiyaç anında sizinle iletişime geçilecektir.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.