Köfteci Yusuf Bayilik Ücreti Ve Şartları  

Köfteci Yusuf Bayilik Ücreti Ve Şartları  
106

Köfteci Yusuf Bayilik Ücreti Ve Şartları  

Köfteci Yusuf bayilik ücreti ve şartları  Köfteci Yusuf şirketi 1996 yılında İznik’te faaliyetlerine başlamıştır.

Köfteci Yusuf şirket ismi Yusuf Akkaş’tan gelmektedir. Bu kişi şirketin asıl kurucusudur. Türkiye’nin en iyi köfte fabrikası ünvanını aldı. 2015 yılında Türkiye’nin en iyi 10 yol kenarı restoranı listesinde birinci olmayı başardı. Bu unvan sayesinde Türkiye’nin en güvenilir ve en temiz köfte üreticileri arasında yerini almıştır.

Satılık 100’den fazla ürün sunar. Özellikle ızgara ürün grubu, ham ürün grubu, şarküteri ürünleri, içecek çeşitleri, tatlı çeşitleri, salata çeşitleri, sos çeşitleri, kahvaltılık ürünler, zeytin ve zeytinyağı gibi ürünler en çok tercih edilen ürünlerdir. Türkiye’de bayi Köfteci Yusuf 72 adet ile tüm segmentlere satış yapmaya devam ediyor.

Köfteci Yusuf Bayisinin Şartları Nelerdir?

Köfteci Yusuf bayisinin şartları aşağıdaki gibidir:

Açık mağazanın genişliği en az 1000 metrekare olmalıdır. Alan 3000 metrekareyi geçmemelidir.

Bayilik alabilmek için mekanın ana yolun dışında işlek bir alanda açılması gerekiyor.

Genellikle yol güzergahlarının olduğu yerlerde yer açılması talep edilmektedir. Ancak alışveriş merkezlerinde mağaza açmak isteyenler, genellikle müşterilerin gittiği alışveriş merkezine açmak zorunda kalıyor.

Köfteci Yusuf’un açacağı bir otopark olmalı.

Bayilik açmak için, istenilen maliyetleri karşılayacak yüksek bir yatırım ve gelir olması gerekir.

Köfteci Yusuf Bayilik Ücreti Ve Şartları  
Köfteci Yusuf Bayilik Ücreti Ve Şartları

Köfteci Yusuf Bayilik Ne Kadar?

Köfteci Yusuf, Farnchise’ın fiyatını açıklamayarak zincirlerini içeride genişletmeyi tercih etti. Aynı zamanda, şirketin kanonu için ödenecek tutar henüz hesaplanmadı.

Köfteci Yusuf Bayisi Nasıl Alınır?

Köfteci Yusuf bayisini almak için öncelikle “köfteciyusuf.com” internet adresini girmeniz gerekmektedir. Sayfaya giriş yaptıktan sonra bayi talep formu doldurulmalıdır. Başvuru formuyla birlikte aşağıdaki belgeler sunulmalıdır:

Kişisel bilgileri içeren belge,

Mağazanın açılacağı yeri gösteren belge,

Mağazanın açılması için gerekli izinler ve diğer belgeler,

Mağazanın iç ve dış dekorasyonunu gösteren fotoğraflar sunulmalıdır.

Teslimat, gerekli belgeler ve talep formu ile Bursa’daki ana şubeye gidilerek yapılmalıdır. Başvuru sahiplerine ait olan belgeleri ve başvuru forumlarını inceledikten sonra şirket, uygun gördüğü kişileri işe alma sürecini başlatır.

Köfteci Yusuf’un 2021’de Kaç Distribütörü Var?

Köfteci Yusuf 24 yıldır hizmet vermektedir. Toplamda Türkiye’deki Köfteci Yusuf bayilerinin toplam sayısı 122 tanedir. Bu şubelerin bulunduğu illeri şu şekilde sıralayabiliriz:

Bursa 24,

İstanbul 27,

Ankara 11,

İzmir 9,

Balıkesir ve Samsun 6,

Aydın, Antalya, Afyonkarahisar 3,

Muğla, Eskişehir, Kırklareli, Kırıkkale, Kocaeli, Bilecik, Konya, Ordu, Denizli, Tekirdağ 2,

Isparta, Yalova, Sakarya, Çanakkale, Kütahya, Amasya, Aksaray, Burdur, Edirne, Çankırı ve Manisa illerinde 1 şubesi ile tüm segmentlere hizmet vermektedir.

122 lokasyonun 26’sında döner, 10 lokasyonda köfte, 1 lokasyonda uygun fiyatlı kasap kebabı, hamburger, roll, kahvaltı ve çorbalar satışa sunuluyor. Bursa’nın Yenişehir ilçesindeki şubesinde kasap ve şarküteri ürünlerini uygun fiyatlı kasap avantajıyla müşterilerine sunmaktadır.

Köfteci Yusuf’un Çalışma Saatleri

Köfteci Yusuf’un çalışma saatleri şubelerinin konumuna göre değişiklik göstermektedir. Ancak Köfteci Yusuf’un işlem görmeye başladığı saat hafta içi 07:00’dir. Şubelerin kapanış saatleri 24:00 olarak belirlenmiştir. Resmi tatillerde ve resmi tatillerde açılış ve kapanış aynı anda gerçekleşir.

Köfteci Yusuf’un da 24 saat açık şubeleri var. Bu dallar şunlardır:

Susurluk- Yalova,

Bozüyük,

İstanbul’daki YSS Bridge Reşadiye şubelerinde 7/24 satış yapılmaktadır. Bu alanlardaki şubeler ana karayolu üzerinde yer almaktadır. Çoğu gezgin için favori bir yer.

Köfteci Yusuf müşteri hizmetleri iletişim

444 61 62 veya 0224 773 62 61 numaralı Köfteci Yusuf müşteri hizmetleri telefonuna bağlanarak siparişlerinizin durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bayi hakkında bilgi isteyenler iletişim bölümüne giderek “www.kofteciyusuf.com”a giriş yaparak sorularını iletebilirler. Dileyenler başvuru işlemleri için Bursa’nın Yenişehir ilçesindeki ana merkeze de gidebilirler.

Köfteci Yusuf Bayilik Veriyor Mu?

Köfteci Yusuf’un zaten birçok franchise konsepti var. Gelişim süreci boyunca müşterilerine hem yeni markalar hem de yeni dekoratif unsurlar ile farklı şekillerde hizmet vermeyi hedeflemiştir. Markaya bakmak gerekirse Köfteci Yusuf, Döner Y, Yusuf Burger, BurgerAge, Kamenta, Bread Break Y ve Yol Kenarı Lezzetleri olarak ikiye ayrılıyor. Bazı dallar bu özelliklerin tümüne sahipken, bazı dallar bazı kavramların özelliklerini taşımaktadır. Tüm konseptlerin yer aldığı distribütörlerden biri de Bozüyük Sarar Outleet mağazasıdır.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.