Kariyer Fikirleri Reklam İzleyerek Para Kazanmak  (6 web site)

Kariyer Fikirleri Reklam İzleyerek Para Kazanmak 
239

Kariyer Fikirleri Reklam İzleyerek Para Kazanmak 

Son zamanlarda teknolojinin de gelişmesiyle beraber internet üzerinden birçok para kazanma yolu ortaya çıkmaya başladı bu alanda özellikle reklam izleyerek para kazanma en çok tercih edilen para kazanma yöntemlerinden birisidir.

Reklam izleyerek para kazanmak son zamanlarda en çok tercih edilen para kazanma yöntemlerinden birisi olarak günümüzde teknolojinin de gelişmesiyle beraber reklam izleterek para kazanmayı vaat eden birçok uygulama ve site bulunmaktadır. Bu uygulamalardan bazıları gerçekten para kazandırırken bazı sitelerde ise bu durum olmamaktadır. Bu nedenle bu yazımızda sizler için güvenilir reklam izleyerek para kazandıran siteleri ele aldık. Siz de burada yer alan sitelere kaydolma işleminin ardından istediğiniz miktarda para kazanabilirsiniz.

Kariyer Fikirleri Reklam İzleyerek Nasıl Para Kazanılır?

İnternet üzerinden para kazanmak isteyenler için internet üzerinden reklam izleyerek nasıl para kazanılır sorusunu da merak etmektedir. Bu alanda şöyle bir cevap verebiliriz. İnternet üzerinden para kazanmak açısından öncelikle büyük şirketler tarafından sunulan reklamlar açısından reklamlarının daha çok etkili olması açısından öncelikle insanların görüşlerine ihtiyaç duymaktadır. Bu alanda tercih edilen büyük şirketler de yer alan reklamlar ne kadar etkin olursa olsun burada aynı zamanda kazançları da bir o kadar daha çok yüksek olur.

Bu nedenle reklam şirketleri de insanların hangi reklamları neden sevdiğini ve aynı zamanda hangi tür reklamlardan pek hoşlanmadığını öğrenmek açısından belli bir ücret karşılığında bu tür sitelere ya da uygulamalar belli bir ödeme karşılığında reklamlarını yaptırarak nasıl bir değer kazandığınız test etmek istemektedirler.

Bu noktada tercih edilen birden fazla platform sayesinde burada yer alan şirketlere de aynı zamanda reklamlarının halk tarafından algılanma biçimlerini de göstermek açısından tercih edilmeye de devam etmektedir. Burada vereceğimiz uygulama ya da siteler sayesinde siz de reklam izleyerek para kazanma yöntemlerimizi deneyerek en iyi şekilde para kazanabilir ve bu paraları farklı alanlarda değerlendirerek para kazanma işlemine de devam edebilirsiniz.

Kariyer Fikirleri Reklam İzleyerek Para Kazanmak 
Kariyer Fikirleri Reklam İzleyerek Para Kazanmak
  • Swagbucks

Reklam izleyerek para kazandıran uygulamalar arasında yer alan uygulamalardan Swagbucks uygulamasında kısa ya da daha uzun süren birden çok reklam bulunmaktadır. Burada yer alan videolar daha çok spor, siyaset, eğlence, moda, yemek programları olmaktadır. Bu uygulama hem video izleme hem de reklam izleme uygulaması olmaktadır. Aynı zamanda bu uygulama Swagbucks’ta sadece reklam  ya da video izleyerek para kazanılmıyor aynı zamanda farklı görevler de mevcut bu görevler daha çok anket doldurmak internet üzerinden alışveriş yapmak gibi birden fazla görev seçeneği de sunmaktadır.

Uygulamada ödemeler paypal üzerinden yapılmaktadır. Site aynı zamanda 160 puan karşılığında Amazon hediye çeki de vermektedir. Paypal ülkemizde tercih edilmediği için siz bu yolu deneyebilirsiniz.

  • InboxDollars

Reklam izleyerek para kazandıran bir diğer uygulama da InboxDollars uygulamasıdır. Burada video ya da reklam izleyerek para kazanmak isterseniz birçok alanda tercih edilen InboxDollars uygulaması da tam size göre. Bu uygulama sayesinde siz de kısa videolar izleyerek para kazanabilecek ve reklam izleme uygulaması olarak bu alanda en çok tercih edilen uygulamalardan birisidir.

Üye olduğunuz zaman hesabınıza 5 dolar yatıran uygulama hesap bakiyenizin 30 dolar olması karşılığında ödeme yapmaktadır. Bu noktada en çok tercih edilen uygulamalardan birisi olarak paranızı da çekebilmek açısından Paypal ile ödeme yapmaktadır.

  • Slidejoy

Android telefon kullanıcılarına özel olarak üretilen uygulama Slidejoy uygulaması ile de hem video hem de reklam izleyerek para kazanmak mümkün. Uygulamanın kullanımına da bakacak olursak özellikle telefonunuzun kilit ekranında reklam döndüğü süre boyunca puan topluyorsunuz. Burada yer alan durumlara bağlı olarak 1000 puan 1 dolara denk gelmektedir.

Aynı zamanda paranızı da çekebilmek açısından 2000 puan toplamanız gerekmektedir. Bu puanları Amazon, Starbucks gibi yerlerde harcamanız karşılığında hediye çeki alabilir ya da Paypal üzerinden çekebilirsiniz.

  • iRazoo

Uygulamanın mantığı uygulamaya giriş yaptıktan sonra reklam ya da video izleyerek para kazandırmasıdır. Bu alanda uygulamada birden fazla seçenek bulunmaktadır. iRazoo yaptığı açıklamaya bakacak olursak bu güne kadar 60 milyon kişiye ödeme yapmıştır.

Bu uygulama ile aynı zamanda reklamlar hakkında değerlendirme de istenmektedir. Özellikle bu alanda en çok tercih edilen uygulama olan iRazoo ile ödemeleriniz de Paypal üzerinden sadece alabilirsiniz. Aynı zamanda uygulama içinde daha birçok görev bulunmaktadır.

  • SuccessBux

SuccessBux da yer alan para kazanma açısından birçok para kazanma yöntemi bulunmaktadır. Burada tercih edilen para kazanma yöntemleri açısından en çok tercih edilenler arasında reklam izleyerek para kazanmaya yönelik olan uygulamaya üye olmak ise tamamen ücretsizdir. Bu uygulama ile reklam izlemek, yarışmalara ve çekilişlere katılmak, anket doldurmak sizlere en çok kazanç sağlayan yollar arasında yer almaktadır.

Bu uygulama da yer alan görevleri yaptıktan sonra belli bir puan kazanıyorsunuz. Uygulama içinde yer alan görevler kolay olup ödemelerinizi Paypal veya Visa Card üzerinden alabiliyorsunuz.

  • Nielsen TV Ratings

Çok farklı bir program olan bu yöntem ile beraber en çok tercih edilen uygulamalardan birisidir. Özellikle bu alanda Nielsen TV Ratings olarak uygulama alanında sizlerin daima çokça kazanması açısından ses kaydı yolu ile para kazanmanızı sağlar. Burada telefona yaklaştıktan sonra sizlere farklı sorular soran bu uygulama Avrupa reklam araştırma merkezi tarafından rapor sunulması için vardır. Bu uygulama da çokça kazandıran en iyi reklam izleyerek para kazanmayı sağlayan uygulamalar arasında tercih edilmektedir.

Reklam izleyerek para kazandıran uygulamalar hakkında bilgi almak isterseniz sitemize göz atabilirsiniz.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.