İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu  
247

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu  

 Çalışmak isteyen adaylar için ve iş başvurusu yapmak isteyenler için bir fırsat. İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi iş ilanları ve iş başvuru formu ile personel ilanlarından dilediğiniz bölüme başvuru yapabilirsiniz. 

İzmir Bayraklı şehir hastanesi iş ilanları ve iş başvuru formu ile açık pozisyonlarına başvuruda bulunabilirsiniz. Ege bölgesinde bulunan en büyük hastanelerinden 4. olan tam 2060 kapasiteli yatağa sahiptir. Oldukça modern bir şekilde inşa edilen şehir hastanesi helikopter iniş pisti yer almakta olup, hasta taşımacılığı da yapılmaktadır. Hastanenin tüm ekipmanları en son teknoloji ile kurulmuştur. Yeni açılmış olan bu hastanede veya polikliniklerde, yoğun bakımlarında görev almak isteyenler için bir fırsat sunmaktadır. Hastane kendi il sınırları ve çevre illerden gelen hastalara da sağlık hizmeti vermesi ile günlük hata sayısında artış olmaktadır. Tüm bu yoğun çalışma temposu içinde branşında ya da dilediğiniz bölümlerden firmaya ait iş başvuru formuna alarak hastanedeki görevinize başlayabilirsiniz.

 Devlet tüm imkanlarını kullanarak sağlık alanında en büyük yatırımlarından biri olan şehir hastanelerini vatandaşlarını hizmet etmesini sağlamaya çalışmaktadır. Sağlık Bakanlığı’nın kendi bünyesinde hastane çalışanlarını birleştirerek tam hizmet sağlamaya yönelik personel alımı yapılmasını duyurmuştur. Nüfus yoğunluğunun fazla olduğu illerde şehir hastaneleri projelerine bir yenisi daha eklenmiştir. Bu hastanelerden biri de İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi’dir. Günde 12 binin üzerinde hastaya hizmet veren hastanenin işletimi Türkerler Holding ve Gama Holding’e verilmiştir. İki köklü firmanın bünyesinde personel alımları için ilanlar verilmektedir. Bu ilanları isterseniz sitenin kendi sayfasından isterseniz Sağlık Bakanlığı sayfalarından başvuru formunu doldurabilirsiniz.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu  
İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu

 

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İş İlanları

En son teknolojik cihazlarla ve 2060 kapasitesi ile hizmet veren hastane hem yurt içinden hem de yurt dışından hastalara hizmet verecektir. İzmir Bayraklı şehir hastanesi iş ilanları ile hastanede görev yapacak personel ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Hastane de görev almak isteyenlerin hastanenin kendi site sitesinden Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği alanlardaki başvurulara öncelik tanınacaktır. Modern sağlık kurumlarından olan şehir hastanede 1500’ün üzerinde sağlık çalışanı görev alacaktır. İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi işçi alımı, personel, memur, eleman alımı ilanlarını internetten duyurulmaktadır. Birçok alanda hizmet elemanına ihtiyaç vardır. Temizlik, tıbbi sekreter, hemşire, hasta bakıcı, ebe, engelli personeli, ambulans şoförü bunlardan sadece bazılarıdır. Biyolog, eczacı, diş teknisyeni, hasta danışmanı pozisyonları içinde her bölümün kendi içinde duyuruları yer almaktadır.

Hastanede görev almak isteyenler İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi resmi internet sayfasından takip etmeleri gerekecektir. Ayrıca İŞKUR üzerinden de ilana başvurabilirsiniz. İnsan kaynakları bölümünden değerlendirilen iş başvuruları başvuru tarihlerini geçirmeden form doldurmalısınız. Duyurular birçok iş ilanlarını yayınlayan sayfalardan da takip ederek başvuruda bulunabilirsiniz. İnternet ortamından başvuru yapamayanlar için İŞKUR ofis bürolarına müracaat edebilirler. 

İzmir Bayraklı Hastane Personel Alımları

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi personel alımları önceliğinde alan mezunları yer almaktadır. Bunlardan bazıları;

  • Laboratuvar teknisyenidir. Hastanenin laboratuvarlarına gönderilen numuneler mikroskobik incelemelerin yapılması için raporları hazırlamaya yardım eden görevli personeldir. Gerekli eğitimi alan bu kişiler tüm materyallerden sorumludur.
  • Poliklinik sekreterliği alanında randevu ve sonuçlarla ilgilenen görevlidir. Dosyalama işlemlerini yapan, hasta kayıtlarından, hasta evraklarından, doktorun hasta ile olan programını sağlamaktadır. 
  • Teknik servis elemanı en önemli birimlerdendir. Hastanenin elektrik sistemlerinde oluşan aksaklık ve arızaların oluşumlarında bakımları yapmakla görevlidir.  
  • Çalışan güvenliği personeli, hastanedeki diğer işçilerin zarar görme risklerini azaltmada, hastane atık yönetimlerinden ve çalışanların iş güvenliğini sağlamadan sorumludur.

Bu alanlarda görev yapmış olan tecrübeli personellerin alımlarında öncelik tanınacaktır. Tüm işleyişin aksamadan devamını sağlayan personeller yoğun olan hastaların sağlık hizmetinden yararlanmasını sağlamakla görevlidirler. Şehir hastanesi açılımı ile kapanan diğer kurum hastanelerindeki hekimlerin taşınması da söz konusudur. Bu nedenle hekim personel ile uyumlu bir çalışma sergilemeli, yoğun tempo çalışmaya uyum sağlamalıdır. Hastanedeki eksik olan pozisyonlarda yine Sağlık Bakanlığı tarafından kendi resmi web sayfasından duyuru yapacaktır. Bu sayfayı takip etmeli açılan kadroları ya da pozisyonlara kendinize uygun alanlarda başvurularda bulunmalısınız.           

İşkur resmi internet sayfasından da açık olan şehir hastanesi pozisyonlarında ilanlar yayınlanmaktadır. Ayrıca şehir hastanesinin insan kaynaklarında iş başvuru formu bulunmamaktadır. Personel alımları yalnızca firma tarafından, Sağlık Bakanlığı ve İşkur’un kendi resmi internet sayfalarından yapılır.  

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.