Görev Yaparak Para Kazanmak

8

Görev Yaparak Para Kazanmak

İnternet üzerinden görev yaparak para kazanmak çevrimiçi para kazanmanın en iyi yollarından birisidir. İşte sizlere görev yaparak para kazanmanın detayları;

Herhangi bir işte çalışıyor ve aldığınız maaş sizi tatmin etmiyorsa ya da evde bulunduğunuz süre boyunca kendine ek kazanç fırsatı yaratmak istiyorsanız görev yaparak para kazanma yüksek miktarlarda kazanç sağlayacağınız bir iştir.

Bu iş için birden fazla site ve uygulama bulunmak olup yaptığınız her göre için size ödeme yapmaktadırlar. Çoğu zaman görevlerin tamamlanması yalnızca birkaç saniye veya dakika sürer.

Bu, bir seferde ayırmak için yalnızca birkaç dakikanız olsa bile para kazanabileceğiniz anlamına gelmektedir. Yani o gün ki programınız ne kadar yoğun olursa olsun sadece bir iki dakika ayırarak bile para kazanabilirsiniz.

Görev Yaparak Nasıl Para Kazanılır?

İnternet üzerinden para kazanmanın en iyi yollarından birisi olan görev yaparak para kazanmak için yapmanız gerekenler aslında çok basit bu iş için yapmanız gerekenler aslında çok basit öncelikle bu iş için belli olan site ve uygulamaları bulmalısınız.

Ardından bu web siteleri ve uygulamalara kaydolmalısınız. Bu siteler sizlerin konumunuza göre görev belirleyecekler. Bu görevler aslında basit görevler olup birkaç dakika da yapabileceğiniz görevlerdir. Mesela bazı uygulamalar sizlere görev olarak oyun oynatır bazıları anket doldurmanızı ister, bazıları da sizlere bir iş yeri market ya da mağaza gezdirir oraları gözlemenizi ister ya da resim çekmenizi ister.

Görev Yaparak Ne Kadar Para Kazanılır?

Görev yaparak para kazanmak isteyenlerin merak ettiği sorulardan birisi de görev yaparak ne kadar para kazanılır? Sorusudur. Öncelikle bu iş için yüksek bir kazanç beklemeyin aslında internette para kazanmanın mantığı sizin gelirinizin üzerine bir miktar ek gelir yaratmaktır. Ya da zor dönemlerinizi az da olsa idare edecek para kazanma mantığıdır.

Hangi iş olursa olsun emek göstermeniz gerekir. Emek olmadan para kazanma mantığı hiçbir iş için geçerli bir yöntem değildir. Görev yaparak para kazanmak da bu mantıkla hareket eder. Ne kadar görev yaparsanız kazancınızda ona göre fazla olur.

Görev yaparak fazla para kazanmak isterseniz sadece bir web sitesi ve uygulama değil birden fazla web sitesi ve uygulamaya üye olun ve orada belirlenen görevleri yapın.

Money APP ile Para Kazanma

Money APP uygulaması Android ve IOS’da mevcut olup bu uygulamanın mantığı bir fikir belirtme, oyun oynama, mağaza ürünlerini inceleme ve yorum yaparak para kazanma gibi belirli görevler ile para kazanabileceğiniz bir uygulamadır.

Uygulamanın belirlediği görevleri yaptığınızda verdiği ücretleri iki üç gün içinde birikimlerinize eklenmektedir. Para kazanma uygulamalarının çoğunda olduğu gibi Money APP ile birikimleriniz aydan aya hesabınıza yatmaktadır.

İpoll Uygulaması ile Para Kazanma

Para kazanma uygulamaları bu iş için önemli araçlardır. Hem kolay ulaşımı ve kolay görevler yapabilme mantığı olarak para kazanma uygulamaları içinde en önemlisi İpoll uygulamasıdır. Bu uygulamada anket doldurarak günlük tüketim günlüğü ve süpermarketleri gezerek para kazanabilirsiniz. Bu uygulamanın en güzel tarafı alanınıza özgü görevler vermesidir. Uygulama öncesi hangi alanda görev yapmak isterseniz o alanı seçiyorsunuz.

Yaptığınız görevler sonucunda birikimleriniz ya PayPal hesabınıza ya da hediye olarak geri alabiliyorsunuz.

Userfeel ile Para Kazanmak

Userfeel web sitesi olarak hizmet vermektedir. Yani bir uygulama değildir. Sitenin mantığına bakarsak videolu paylaşımlar yaparak, eleştiri yaparak ya da feedback yaparak para kazanabileceğiniz bir uygulamadır. Userfeel’de sizlere verilen göreve olan performansınıza göre para kazanabilirsiniz.

Uygulama içinde ne kadar çok görev yapar ve performansınız belirlenirse ona göre test verilmektedir.

Foap ile Para Kazanma

Çektiğini fotoğrafları satarak para kazanabileceğiniz bir uygulama arıyorsanız Foap uygulaması tam size göre, uygulamanın tam 2,5 milyon abonesi bulunmaktadır. Bu kadar abone sayısından dolayı güvenilir bir uygulama olduğu kesin.

Tek yapmanız gereken kameranızı alıp çevrenizdeki önemli yapıları çekmek ya da önceden var olan pozlarınızı bu uygulamaya yüklemek bu sayede küçük bir miktar para kazanabilirsiniz.

Fluid Market ile Para Kazanmak

Yurt dışında çokça kullanılan fakat ülkemizde yeni yeni kullanılmaya başlayan arabanızı günlük ya da haftalık kiralama yapabileceğiniz bir uygulamadır.

 

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.