De Facto Bayilik Başvurusu 

de facto bayilik başvurusu
551

De Facto Bayilik Başvurusu 

De Facto Bayilik Başvurusu birçok yerli girişimcinin merakla beklediği iş imkanlarını oluşturmak için bir fırsat mı?

De Facto Bayilik Başvurusu yapmak isteyen yatırımcılar giyim sektörünün getirilerini çok iyi bilmektedir. Özellikle yüksek gelir getiren ve kar marjı yüksek olan birçok ürün gibi bu ürünlerde de 200 civarı mağazası olan De Facto, Türkiye çapında lider haline gelmiştir. Bayilik verip vermediği en çok merak edilen markalardan biri olduğundan yatırımcıların ilgisini çekmiştir. 

Markanın bayilik verdiği biliniyor. Ancak bayilik şartları değişiklik gösteriyor. Çünkü büyük bir giyim mağazası zinciri haline gelen bu markanın sürekli büyüyen cirosuna ortak edindirmek istediği konusu şüphelidir. Bu yüzden karlı bir işletme olması için yatırım şartları konusunda da bilinçli hareket edilmesi gerekiyor. 

Artık dünyaca ünlü bir marka haline gelen ve herkes tarafından bilinen De Facto denenmiş ve garantili bir iş fikri olduğundan çok sık tercih ediliyor. Çünkü birçok kişinin tercih ettiği gibi tekstil sektörü de çok kar getiren sektörlerden biri olarak biliniyor. Son derece popüler olan ve fark yaratan konseptler oluşturmanızı sağlayacak olan mağazanızı bu markanın isim hakkını kullanarak açabilirsiniz. 

Türkiye’nin en popüler markalarından biri olan ve kısa sürede yüzlerce bayi sayısına ulaşan De Facto için bayilik şartları da belirlenmiştir. Bunlar hakkında detayları öğrenmek için yazımızın devamını okuyabilirsiniz. 

De Facto Franchising Şartları

Yeterli sermayeye ve mekana sahip olan kişilere bayilik veren bu markanın birçok şartı bulunuyor. De Facto franchising şartları nelerdir?

  • En az 120 metrekare alana sahip mağaza
  • Cadde üzerinden iki kat ve üzerinde olan mağazalar
  • İşlek cadde üzerinde olmak
  • Belirlenen bedeli ödeyecek sermayeye sahip olmak

Bu şartları taşıyacak olan mekanlara sahipseniz son derece hızlı bir şekilde başvurunuzu yapabilirsiniz. Size dönüş yapacak olan müşteri temsilcisi detaylı bilgileri ve süreci anlatacaktır. İsim ve marka hakkını kullanabileceğiniz bu mağazayı ziyaret ederek çok sayıda ürün grubunu inceleyebilirsiniz. Özellikle merkezi yerlerde bu ürünler güvenle kullanılabilir. 

De Facto Bayisi Olmak Ne Kadar Kazandırır?

Yüksek kar getirisi olan işlerden biri de tekstil sektörüdür. Ortalama %40 kazanç imkanı sunan ve bayi olmak için gereken şartları taşıyan kişilere aylık satış hacimleri üzerinden %40 kar verilmektedir. Mağaza kirası ve diğer masraflar ortadan çıktığında da kazanç miktarların değişmektedir. De Facto bayisi olmak ülkemizde oldukça önemlidir. Çünkü bilinen bir marka olarak dikkat çekmektedir. 

Özellikle tekstil sektörüne atılım yapmak isteyenler birçok yerli markayı tercih ederek bayilik ve franchising fırsatını son derece büyük bir kolaylıkla yakalayabilmektedir.  Türkiye’de üretilen ve çok sayıda ürün grubuna sahip olan marka için kendi mağazanız varsa iyi bir girdim değerlendirebilirsiniz. Özellikle 500’den fazla mağazası bulunan ve 60 farklı ülkede de mağazacılık konusunda faaliyet gösteren De Facto AVM’lerde çok sık karşımıza çıkan markalardan biri olarak bilinmektedir. 

Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılıyor?

Eğer siz de De Facto Bayilik başvurusu şartları taşıdığınızı düşünüyorsanız internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Bunun için ne kadar personel çalıştıracağınız, kiranız, müşteri potansiyeliniz ve firmanın sizden isteyeceği kar oranına göre süreci takip edebilirsiniz. 

Halkalı’da bulunan genel merkezde yapılacak olan görüşmelerden sonra başvuru süreci ve detayları hakkında bilgi alabilirsiniz. https://kurumsal.defacto.com.tr/franchise.html üzerinden dolduracağınız başvuru formu üzerine sizi arayacak olan yetkililer gereken şartlar konusunda sizi bilgilendirecektir. Üstelik sadece Türkiye’de değil Türkiye dışında da yatırım yapma imkanınız vardır. Şirket sunumuzu ekleyerek yatırımınız hakkında daha hızlı sonuç alabilirsiniz. 

De Facto Hakkında 

Bayi olamayabilirsiniz ancak kiralık bir yeriniz varsa bunu değerlendirebilirsiniz. Mesela işlek bir caddede dükkanınız varsa ve yeterli depolama kapasitesine de sahipse bu şekilde bir teklif ileterek  kiralama işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle merkez lokasyonlarda bu dükkanlar size kazanç sağlayabilir.  De Facto gibi mağazalar özellikle bayram öncesi ciddi satışlar yapan mağazalardır.

De Facto kiralık mağaza için de başvuru yapabilirsiniz. Mesela işlek bir caddede mağazanız varsa bu şirkete kiralık vermeyi deneyebilirsiniz. Bu yüzden çok sayıda alternatiften yararlanmanız mümkün olacaktır. Tatil yerlerinde bulunan ve çok sayıda dükkan seçeceğini değerlendirebilecek olan işletmeler için birçok çalışma yapılabilir. Mağazanızı benzer kıyafet zinciri markalara kiraya verebilirsiniz. 

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.