Clash Of Clans Oynayarak Para Kazanmak

62

Clash Of Clans Oynayarak Para Kazanmak

Clash Of Clans Oynayarak Para Kazanmak, Clash of clans ilk çıktığı günden beri birçok oyun severi kendisine çekmiştir. Hem oynanış hem de grafik olarak mobilde oynanan ve en çok seveni bulunan oyunlardan birisidir.

Böylesine popüler oyunlardan para kazanabilmek de mümkün aslında sadece Clash of Clans değil, bu oyunun üreticileri olan Supercell’in diğer birçok oyunundan para kazanabilmeniz mümkün. Burada kazanabileceğiniz miktarlar az ya da çok olabilir bu tamamen sizin performansınıza göre değişen bir durumdur.

İşte burada merak edilen ise nasıl bir performans geliştirmeniz gerektiğidir. Öncelikle Clash of clans’dan para kazanmak istiyorsanız yapacağınız şey hesap satmak yani iyi bir hesabınız olmalı böylece hesabınızı iyi miktarlarla almak isteyenler çıkacaktır. Eğer iyi bir hesabınız yoksa diğer satıcıların yanında şansınız çok düşüktür.

Clash Of Clans’da Hesap Satmak

Öncelikle şu noktaya değinmek lazım. Eğer önceden geliştirdiğiniz ve sizin için önemli bir olan bir hesaba bağlı olan Clash of clans hesap satmak için bu hesabınızı bu işi için kullanmayın. Eğer kullanacaksanız hesabınıza bağlı olan farklı hesapları iptal edin.

Bunun yanı sıra size özel e-postaları silin, ardından sizinle etkileşimde bulunan kişilere bu durumu haber edin. Çünkü hesap satarken sadece Clash of clans hesabı değil aynı zaman da g-mail hesabınızı da satacaksınız. Bunun dışında yeni bir hesap açıp onu hızlı bir şekilde kasarak o hesabı da satabilirsiniz.

Clash of Clans Hesap Açma

Clahs of Clans’da hesap satmak için öncelikle yapmanız gereken yeni bir g-mail hesabı açmak olmalıdır. Neden dersiniz hesap açarken kod vs. vermek için güvenilir olmalıdır. Bu nedenle birçok kişi Clash of clans hesap alırken e mail hesabınızla birlikte almak ister.

Ardından yeni bir oyun hesabı açtınız ve iyi bir isim belirlediniz. Sakın isim hakkınızı kullanmayın eğer hesabı satacaksanız kullandığınız zaman bu durum fiyatı etkilemektedir. Bu nedenle hesap açarken buna çok dikkat etmelisiniz.

Son olarak köyünüzü kurmak ve ona iyi bir isim belirlemek isim belirledikten sonra artık hesabınızı hızlı bir şekilde geliştirmeniz kalıyor bunun için yapmanız gerekenler ise şu şekilde.

Clash of Clans’da GEM Kasmak

Oyunun başlarında sizlere fazlasıyla Clash of clans GEM verilecek oyuna başlar başlamaz bu GEM’leri harcayın ne kadar varsa hepsini harcamaya bakın. Hızlıca ilk adımı geçin, ilk günden köy binanızı 4. Seviyeye çıkarın bina yapacağınız zaman 1 dakikalık iş için GEM harcamayın 15 ile 60 dakika arası GEM harcamaya çalışın.

Başlarda GEM harcamaktan çekinmemek gerektiğinin nedeni daha sonra zaten GEM kazanabileceğiniz içindir. İlerde kazandığınız GEM’lerle inşaatçı kulübesi alabilirsiniz.

Hangi görevler derseniz, maddeler halinde sıraladık;

  • 1250 kupaya geldiğiniz de 450 GEM kazanırsınız ( Bunu yapmanın en kolay yolu bir clana girmektir. Orada sürekli okçu isteyin böylece hızlı bir şekilde GEM kazanacaksınız)
  • Köyünüzün etrafındaki ağaçları, taşları vs. kaldırın ne kadar kaldırırsanız o kadar GEM kazanırsınız. Bunlardan 200 veya 300 kadar GEM kasarsınız.
  • 1 tane X yayı keserek de 50 GEM kazanabilirsiniz.
  • Klan savaşlarından 150 yıldız kazanarak da 50 GEM kazanabilirsiniz. Bu görevden sonra 1000 yıldız kazanıp 1000 GEM’de kazanabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken nokta iyi bir klana girmenizdir. Eğer iyi bir klana girerseniz fazlasıyla kazanırsınız.
  • Arkadaşlarınıza asker vererek 250 GEM kazanabilirsiniz. Bu nedenle oyunda paylaşımcı olun, arkadaşlarınıza mutlaka asker yollayın.
  • Klan savaşlarına sürekli giren bir klana girdiyseniz bundan da 500 GEM kazanabilirsiniz. Bu görevin adı da Savaş Ganimeti görevidir.

GEM olayını hallettikten sonra gelelim hızlıca seviye yükselmenin nasıl olduğuna

Clash of Clans’da Hızlıca Seviye Nasıl Yükselir?

GEM kasmak Clash of clans hızlıca seviye yükselmenin ilk yollarında birisi aslında fakat buna ek olarak yapmanız gerekenler;

Klan savaşlarından 3 yıldız almaya dikkat edin

Klanda bağış yapın bağış yaptığını süre boyunca daha fazla puan alırsınız ve seviyeniz artar

Askerlerinizin seviyesini mutlaka yükseltin

Yukardakiler 2 ve 3 hafta içinde yapılabilecek işlerdir. Eğer on dakika da hesap yükseltmeyi düşünüyorsanız bu imkansız. Günde 10-20 dakikayla da oyun oynayabilirsiniz. Hesabınızı hemen satmamaya devam edin, biraz daha beklemeye özen gösterin.

Böylece daha fazla miktarlarda hesabınızı satabilirsiniz. Bunun için birçok Clash of clans atış forumları var oralarda satabilirsiniz.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.