Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar [15 Firma]

Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar [15 Firma]
33

Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar [15 Firma]

Çiğ köfteciler günümüzün en popüler işletmelerinden bir tanesidir. Sizde düşük yatırım bedelleri üzerinden kendi çiğ köfteci dükkanınızı açabilirsiniz.

Çiğköfte bayilik veren firmalar hangileridir? Bu yazımızda sizlere en iyi 15 çiğ köfte bayiliğinden bahsedeceğiz. Markadan markaya bayilik bedelleri değişim gösterebilir. 2021 yılının güncel listesini şimdi yazımızdan okuyabilirsiniz. Türkiye’de binlerce kişiye istihdam sağlayan çiğ köfte sektörüne sizde adım atabilirsiniz.

Türkiye’de en düşük üzerinden çiğ köfte bayiliği alabilirsiniz. Çiğköfte sektöründe franchise veren onlarca firma yer alıyor. Sektöre her geçen ay yeni firmalar giriş yapılıyor. Böylece bayilik konusunda da çok daha esnek davranılabiliyor. Birçok firma bayilik sayısını artırabilmek amacıyla farklı kampanyalar düzenliyor. Türkiye’de en iyi bayilik fırsatına sahip çiğ köfte firmaları hakkında detayları sizler için hazırladık.

Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar [15 Firma]
Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar [15 Firma]
 1. Ziyafet Çiğ Köfte

2005 yılında kurulan Ziyafet Çiğ köfte kısa sürede adından söz ettirmeyi başarmıştır. 10.000 TL bayilik bedeliyle işletmenizi açabilirsiniz. Ziyafet Çiğ Köfte her noktaya bayilik vermemektedir. Özellikle dükkanların yürüyüş yollarında bulunmasına dikkat ediyor.

 1. Hacialioglu Çiğ Köfte

Yeni çiğköfte firmalarından biri olan Hacialioglu Çiğ Köfte ülke genelinde yüzlerce bayiliği bulunan firmalardan bir tanesidir. Firma 5.000 TL bedel karşılığında bayilik desteği sunuyor.

 1. Battalbey Çiğ Köfte

2003 yılında kurulan ve sektörün en hızlı büyüyen markalarından biri olmayı başaran Battalbey Çiğ Köfte bayilik ücreti talep etmemektedir. Girişimciler kendi imkanları doğrultusunda dükkanlarını açabiliyor.

 1. Komagene Çiğ Köfte

2005 yılında kurulan Komagene’nin ülke genelinde 1000’i aşkın bayisi yer alıyor. Firma bayilik taleplerinde oldukça esnek davranıyor. Bayilik bedeli 15.000 TL’dir. Komagene, özellikle yürüyüş yollarındaki dükkanlar için bayilik taleplerine cevap veriyor.

 1. Tatlıses Çiğ Köfte

2010 yılında kurulan Tatlıses Çiğ Köfte bayilik sayısını kısa sürede arttırmayı başardı. 20.000 TL bayilik bedeli talep eden Tatlıses Çiğ Köfte’de ayrıca pide, künefe ve çeşitli tatlılar da yer alıyor.

 1. Çiğköftem Çiğ Köfte

Çiğköftem Çiğ Köfte, ücretsiz çiğ köfte bayiliği veren firmalardan bir tanesidir. Firma, bayilik kurulumu için harcanan paranın kısa sürede amorti edileceğini söylüyor. Yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde bayi açmaya daha sıcak bakıyor.

 1. Maksat Çiğ Köfte

Maksat Çiğ Köfte, 20 metrekare ve üzeri alanlar için bayilik fırsatı veriyor. Bayilik giriş paketi 6.000 TL olarak açıklandı.

 1. Tarihi Antep Çiğ Köfte

2002 yılında kurulan marka 170’i aşkın bayiye sahiptir. Bayilik bedeli talep etmeyen marka sadece 4.000 TL giriş ücreti alıyor.

 1. Sırrı Usta Çiğ Köfte

Kurulduğu andan itibaren hızlı bir şekilde şubeleşmeye başlayan Sırrı Usta Çiğ Köfte de ücretsiz bayilik veriyor. Çiğköfteci Sırrı Usta bayilerine pazarlama ve reklam desteği de veriyor.

 1. 10.Taksim Çiğ Köfte

Taksim Çiğ Köfte, yüksek bayilik hedefine ulaşmak isteyen markalar arasında bulunuyor. Bu nedenle bayilik konusunda son derece esnek davranıyor. 6.500 TL bayilik bedeli isteyen marka ayrıca reklam desteği de veriyor.

 1. 11.Serince Çiğ Köfte

2005 yılında kurulan Serince Çiğ Köfte, 30 metrekare üzeri alanlara bayilik desteği sunabiliyor. Türkiye genelinde 30’u aşkın bayisi bulunan firma 10.000 TL bayilik giriş bedeli talep ediyor.

 1. 12.Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi

2005 yılında kurulan marka bayilik sırasında franchise bedeli talep etmemektedir. 20.000 TL yatırım bedeli ile kurulabilen işletmelere reklam desteği de veriliyor.

 1. 13.Taşkale Çiğköfte

2002 yılında kurulan Taşkale Çiğköfte, 5.000 TL bedel karşılığında bayilik desteği sunuyor. Bayi paket ödemesinin ardından bir şube kurulumu kısa sürede tamamlanıyor. Özellikle firma dükkan lokasyonuna büyük bir önem veriyor.

 1. 14.Zarif Çiğ Köfte

Türkiye genelinde onlarca bayisi bulunan Zarif Çiğ Köfte, ücretsiz bayilik veren firmalardan bir tanesidir. Sadece 4.900 TL giriş ücreti isteyen marka dükkan lokasyonunun yürüyüş veya araç trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde olmasını istiyor.

 1. 15.Gazi Çiğköfte

Türkiye genelinde her geçen gün bayi sayısını arttıran Gazi Çiğköfte, 2000 yılından itibaren sektörde hizmet veriyor. Firma franchise bedeli talep etmiyor.

Çiğ köfte dükkanlarının sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor Türk damak tadına uygun olması, nedeniyle çiğ köfte dükkanları insanların da beğenisini kazanıyor. Çiğ köfte bayiliği almak diğer marka bayiliklerine göre çok daha uygundur. 

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.