Carrefour Bayilik Başvurusu ve Bayilik Bedeli

Carrefour Bayilik Başvurusu ve Bayilik Bedeli
82

Carrefour Bayilik Başvurusu ve Bayilik Bedeli

Türkiye’nin en büyük süpermarket zincirlerinden biri olan Carrefoursa şimdi bayilik desteği veriyor. Peki, bayilik alma şartları nelerdir?

Carrefour bayiliği nasıl alınır? Carrefoursa bayiliği almak için gereken şartları yerine getirmeniz gerekiyor. Şartları sağladıktan sonra hızlı bir şekilde bayilik alabilir ve işinize başlayabilirsiniz. Dünyanın her yerine marketleri bulunan ve istihdam sağlayan CarrefourSa, Türkiye’nin de en büyük süpermarket zincirlerinden bir tanesidir. 

Carrefour, ilk şubesini Fransa’da açmıştır. Daha sonra tüm dünyaya yayılmayı başarmıştır. Ülkemizde de en önemli markalardan bir tanesidir.  Türkiye’de ilk şubesini 1993 yılında açan marka Sabancı Holding ile ortaklık yaparak CarrefourSa adını almıştır. Kuruluşundan bu yana ülkemizde hızla yükselişe geçen marka market anlayışının da öncüleri arasındadır.

2013 yılında işletim haklarını Sabancı Holding’e bırakan marka önemli değişiklikler geçirmiştir. CarrefourSA bayilik başvurusu ücreti ve şartları hakkında detayları şimdi inceleyebilirsiniz.

CarrefourSA Bayilik Başvurusu

Market zinciri, günümüzde mini ve süper marketleri için bayilik desteği sunuyor. Carrefoursa Mini, küçük çaplı bir hizmet verir. Geniş ürün çeşitliliğine sahiptir. Düşük sermayeniz bulunuyorsa Carrefoursa Mini ihtiyacınıza çözüm olabilirsiniz.

CarrefourSa süper, günümüz marketlerine verilen isimidir. Her iki market türünde de belirli bayilik şartları aranır. Bu şartları yerine getirdiğiniz zaman bayilik alma hakkına sahip olabilirsiniz. CarrefourSA bayilik oldukça mantıklı yatırım araçlarından bir tanesidir. 

CarrefourSA Bayilik İçin Gereken Kriterler

Bayilik açmadan önce mutlaka gıda sektöründe bir tecrübeniz olması gerekir. CarrefourSA bayilik için yeterli yatırım miktarının da bulunması gerekir. CarrefourSA büyük büyük şehirlerde ve AVM’lerde açılabiliyor. CarrefourSA lokasyona büyük bir önem veriyor. Elinizde bulunan kiralık yerin konumunun güçlü olması bayilik alırken elinizi güçlendirecektir. 

CarrefourSA Mini market kurulumu için 120-280 m2’lik bir satış alanına sahip olmalısınız. CarrefourSA Süper market için 300-600 m2’lik satış alanı bulunmalıdır. Sahip olduğunuz market hakkında bilgileri CarrefourS bayilik başvurusu yaparken vermelisiniz.

Carrefour Bayilik Başvurusu ve Bayilik Bedeli
Carrefour Bayilik Başvurusu ve Bayilik Bedeli

CarrefourSA Bayilik Başvuru Şartları

Yüksek satış hacmiyle öne çıkan Carrefoursa, bayilik desteğini günümüzde de vermeye devam ediyor. Marketin hazır konseptinin bulunması iş kurma konusunda sizlere yardımcı oluyor. Yeni bir iş koluna atılmak isteyenler CarrefourSA bayilik desteği alabiliyor. CarrefourSA bayilik şartları şu şekildedir;

 • Gerekli sermayeye sahip olmalısınız.
 • Bankalardan birinin size kefil olması gerekir. 
 • Stres yönetimini iyi bilmeli ve marka değerini korumalısınız.
 • Sicil kaydınızın temiz olması önemlidir.
Carrefoursa Bayiliği Ne Kadar Kazandırır?
 • Carrefoursa bayiliği gelir oranları değişiklik gösterebilir. 
 • Ortalama olarak mini Carrefoursa yıl içerisinde 3,5 – 6 milyon TL arasında ciro yapar. 
 • Carrefoursa Süper marketleri ise yılda 6 – 12 milyon TL arasında ciro yapar.
 • Mini konseptli dükkanlarda en az 5 kişi çalışır. 
 • Süper market konseptinde ise 10 kişi çalışır.
 • Mini konseptli dükkanların yıllık kazancı 600 – 900 bin TL arası değişir.
 • Süper konseptli marketlerin yıllık kazancı ise 1 milyon TL’ye kadar çıkabilir.
CarrefourSA Kiralık Yer Önerisi

CarrefourSA bayilik vermemektedir. CarrefourSA mağazasını işletme hakkınız bulunmaması nedeniyle bu geliri elde edemezsiniz. Ancak CarrefourSA’ya dükkan kiralaması yaparak bu alanda gelir hakkınız olabilir. Yatırım planı doğrultusunda yeni mağaza açılışları gerçekleştiren CarrefourSA, sık sık yeni mağaza yerlerine ihtiyaç duyabiliyor. Bu yüzden resmi internet adresi üzerinden, mülk sahibi olanlar şirkete yer önerisi yapabiliyor. CarrefourSA şubesi kurulabilecek büyüklükte bir dükkanınız bulunuyor kiralama yöntemini tercih edebilirsiniz. Bunun için yerinizin durumunu firmaya iletebilir ve değerlendirilmesini talep edebilirsiniz. Resmi internet adresi üzerinden kiralık yerinizin detaylarını markaya iletebilirsiniz.

CarrefourSA Bayilik Fiyatları

CarrefourSA bayilik fiyatları açılmak istenen bayinin büyüklüğüne göre değişiklik gösterebiliyor. Ayrıca bayiyi açtığınız yere göre aylık kazancınızda değişmektedir. Bu nedenle marketlerin net aylık gelirini tam olarak yazmak mümkün değildir. Yapılan araştırmalara göre süper market konseptinde yılda 1 milyon ciro elde edilebiliyor. CarrefourSA ile beraber çalışarak sizde ciddi kar oranlarına erişebilirsiniz. Yeni iş kurmak isteyen pek çok kişi bayilik üzerinden çalışmalar gerçekleştiriyor. Hazır konseptlerinin olması nedeniyle bayilik desteği çok daha rahat iş kurmanıza yardımcı oluyor. Türkiye’de bayilik üzerinden işlerini yapan bir çok girişimci yer alıyor. Sizde bu konuyu değerlendirme altına alarak yeni bir iş hayatına adım atabilirsiniz.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.