Banabi Bayilik Başvurusu Ve Şartları

Banabi Bayilik Başvurusu Ve Şartları
34

Banabi Bayilik Başvurusu Ve Şartları

Banabi bayilik Başvurusu ve şartları son zamanların en popüler markalarından biri olan YemekSepeti, Banabi bayisinin şartları ve uygulaması ile başvuruları değerlendirmeye başladı.

Banabi bayilik kendi işini kurmak isteyen ve sıfırdan marka yaratmanın zorluğunu bilen kişiler Banabi bayiliği alarak istedikleri işi alabilirler.

Banabi Nedir?

Marketlerde ve alışveriş alışkanlıklarında yeni bir çığır açan Banabi, YemekSepeti’nin bir alt markası; Siparişlerinizi 8 ila 15 dakika arasında adresinize teslim eden online bir pazar yeridir. Pazardaki ürünleri tüketiciye yakınlaştırmayı hedefleyen şirket, Concesionario Banabi uygulamasıyla markaların tüketicilerle buluşmasını da kolaylaştırıyor.

Yemeksepeti, Türkiye’de evden çıkmadan yemek siparişi vermek isteyenler tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu şirketin bir projesi olan Banabi de benzer şekilde kapıdan kapıya yemek hizmeti sunuyor. Nisan 2019 tarihinden itibaren kullanımda olup iki yıl gibi kısa bir sürede geniş kullanım alanı bulmuştur.

Kolay bir arayüze ve kullanıma sahip olan mobil uygulama, kişilere oldukça avantajlı fiyatlar sunmaktadır. Teslimat temassızdır ve genellikle bireylere uygun kampanyalar sunulur. İlk üç sipariş ücretsiz olarak gönderilir; Ayrıca 50 TL üzeri siparişlerde kargo ücreti alınmamaktadır.

Banabi Bayisinin Şartları Nelerdir?

Banabi bayisinin şartları talep edilen bölgeye göre değişmekle birlikte, 18 yaşını doldurmuş Türk vatandaşı olmak ve belirtilen teminatı makbuz olarak ispat edebilmek temel şartlardır. Diğer Banabi bayi terimleri ise şu şekilde sıralanabilir;

  • m² deposuna sahip,
  • 100.000 dolar yatırım yapabilecek ekonomik düzeyde olmak,
  • Sermayesinin ürünlerin kurye ağı ve depo sahasında yer alması için yeterli olması,
  • Daha önce gıda ve ilgili sektörlerde çalışmış,
  • Banabi’nin hizmet verdiği şehirlerde ikamet etmek

Bu Banabi bayisi şartlarını ve diğer kriterleri sağlayanların başvurmasında bir sakınca yoktur. Aşağıdaki talimatları takip ederek Banabi bayisi talep edebilirsiniz.

Banabi Bayilik Başvurusu Ve Şartları
Banabi Bayilik Başvurusu Ve Şartları

Banabi Bayi Ücreti Ne Kadar?

İsim hakkı için herhangi bir ücret talep etmeyen YemekSepeti, Banabi alt markasının franchise bedeli için 100.000 TL ile 500.000 TL arasında garanti talep ediyor. Bu garanti, kurulum maliyetleri dahil olmak üzere depo, ürün stoğu, depo kiralama gibi diğer tüm masrafları içerir.

Banabi İmtiyazına Nasıl Başvurulur?

Bir süre öncesine kadar sadece yüz yüze görüşme yoluyla bayi talepleri alan Banabi, şimdi de banabibayilikbasvuru.banabi.com.tr adresinden talep alıyor. Ayrıca firma ile farklı iletişim kanallarından iletişime geçebilir ve gerekli tüm detayları görüşebilirsiniz.

Yemeksepeti Banabi’de şube açılışı için iletişim kanalları;

E-Mail = info@yemeksepeti.com (Banabi bayi şartları ve başvuruları genellikle bu kanal üzerinden iletişime geçilmektedir)

Telefon = +90 212 359 18 00

Merkez adres = YemekSepeti Elektronik İletişim Perakende Gıda Lojistik A.Ş. İSTANBUL / ŞİŞLİ

Banabi Bayisi Alarak Aylık Ne Kadar Kazanırım?

Banabi bayi başvurunuz onaylandıktan sonra yaklaşık 1 yıl içerisinde yatırımınız karşılığını almış olacaktır. Aylık ortalama 20 bin TL ve 50 bin TL kar elde edeceksiniz. Bu gelirler bulunduğunuz bölgeye göre değişiklik gösterebilir.

Banabi Pazarlık Yapar Mı?

Banabi, bayilerin sunduğu çevrimiçi pazar yerlerinden biridir. Ancak bayi alabilmek için firmanın talep ettiği şartların sağlanması gerekmektedir.

Banabi Bayisinin Maliyeti Nedir?

Banabi bayi ücreti bölgeye ve tesisin deposunun büyüklüğüne göre değişmektedir. 2021 yılı için açıklanan verilere göre mevcut miktar minimum 100 bin TL.

Yemeksepeti Banabi Şubesi Açılabilir Mi?

Online pazarda Yemeksepeti Banabi şubesi açmak diğer markalara göre biraz daha zor olsa da şartlar yerine getirildiğinde mümkündür.

Banabi Benzeri Sistemler

  • Teknolojinin gelişmesiyle birlikte elektronik ticaret de hızla gelişmiştir. Bu anlamda Banabi gibi uygulamalar kısa sürede popülerlik kazanmıştır. Çünkü dışarıda yemek yemek isteyenler; ama çıkamayanlar için kapılarına kadar emir veriyor.
  • Banabi iyi bilinmesine rağmen buna benzer başka sistemler de vardır. Farklı seçenekleri değerlendirmek isterseniz bunlardan biri Glovo. Geniş bir ürün listesine sahip olan uygulama oldukça uygun fiyatlara sahiptir. Kargo ücreti var ve 4.90 Türk Lirası.
  • İstegelsin, Banabi’ye benzer başka bir sistemdir ve kategorisi oldukça geniştir. Fiyatlar makul olsa da siparişler diğerlerine göre geç gelebiliyor. Bu nedenle, sipariş verirken dikkate alınmalıdır.
  • Getir, Banabi’ye bir alternatiftir ve geçmişe gider. Ürün seçenekleri geniş olmasına rağmen, pahalı bir yapıya sahiptir. Glovo’da olduğu gibi kargo ücreti var ve 4,90 TL.
  • Migros’un Banabi’ye benzer sistemleri olmadığı düşünülse de Migros Immediately adında bir uygulaması var. Ancak ürünleri diğerlerine göre daha az. Fiyat aralıkları değişkenlik göstermekte olup İstanbul, Ankara ve İzmir’de hizmet vermektedir.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.